+90 312 282 92 22

Abc Spor Kulübü Hakkında

Kuruluşumuzdan itibaren gerek eğitmen kadromuz gerekse de yönetim olarak yetiştirdiğimiz çocuklara örnek olduğumuzun bilincinde olarak, daima dürüst, şeffaf, adil ve sevgi dolu olmaya özen göstermekteyiz. Davranışlarımızı ve karakterlerimizi örnek alan çocuklarımıza bu yönde bir eğitim aşılamakta ve eğitim kadromuzu da bu yönde oluşturmaktayız.

Özellikle günümüzde yaşadığımız çevrede yabancılaşan insanların birbirlerine karşı güven eksikliğinin bol olduğu bir ortamdayız.Geleceğimizin teminatı ve en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın güvenli, huzurlu ve kaliteli bir ortamda birbirleriyle arkadaşça anlaşarak yaşayabilmelerini sağlamak için çalışma koşullarımızı her zaman sorgulamaktayız.Kulüp olarak, yaptığımız bütün aktivitelerimizde bu ortamı oluşturmak, kamplarda ve antrenman salonlarında iş ortaklarımızı buna göre seçmek bizim başlıca görevlerimizdendir.

Takım sporlarında başarmak için takım olabilmek gerekir.Bunun için görev bilinci, iş bölümü yapmak, paylaşmak, planlı ve programlı çalışmak, organize olabilmek gibi kavramları ekibimizle birlikte öğrencilerimize aşılamaktayız.

Yaptığımız işin tek başına değil de paylaşarak daha kolay ve daha başarılı olduğunu göstermenin ileriye yönelik paylaşımcı ve işbirlikçi bir ülkede yaşamak için önemli bir adım olduğunun farkındayız.

Ekip olarak, kuruluşumuzdan bugüne devamlı olarak ilerleyen ve yenilikleri takip eden, her zaman çalışan “işleyen demir pas tutmaz” mantığını benimseyen bir yapıda olmaya özen göstermekteyiz.

Ayrıca bu çalışmanın yanında siz ebeveynlerimizin ve tabiki çocuklarımızın memnuniyeti bizim çalışma isteğimizi artırmaktadır.Ekibimiz, “mutlu aile” profilini yaratmanın ne derece önemli olduğunun gayet bilincindedir.Aktivitelerimize karşı gün geçtikçe artan talebin en önemli sebeplerinden biri de ailelerimizin ve çocuklarımızın mutluluğudur.Bu mutluluğu kulübümüzün tanıtımında ve başarıya giden yolda en önemli referanslardan biri olarak görmekteyiz.

Bu sebepten yaptığımız bütün organizasyonlarda ve verdiğimiz bütün hizmetlerde ailelerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.Ailelerimizin hiçbiri bizim için bir müşteri olarak görülmemektedir.

Bütün bu sebeplerden dolayı ne kadar büyük bir sorumluluk taşıdığımızın farkında olarak, cumhuriyetimizin neferlerini yetiştirmek için ulu önderimiz ATATÜRK’ün “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur” sözünü benimsemiş bireylerin yetiştirilmesinde katkı sağlamak için ABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ'nde bulaşalım.

İletişim Bilgileri

Adres: Şehit Rıfat Çelik İlk Okulu Spor Salonu -  Eryaman
E-Posta: info@abcsporkulubu.com
Telefon: 0 553 350 70 50 Ufuk Kamil AKGÜL (Baş Antrenör) - 0 542 395 73 45 Gökşen AKGÜL (İdari Sorumlu)
Web Sitesi: http://www.abcsporkulubu.com/